27 ژانویه 2020
ژانویه 27, 2020

جراحی زیبایی بازو

0 دیدگاه

جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو ، که در اصطلاح پزشکی آن را براکیوپلاستی می نامند  ؛ یکی از جراحی های زیبایی بدن است که به منظور از بین بردن چربی و پوست های اضافی بازو انجام می شود و سبب بهبود شکل ظاهری بازو می شود. ( دکتر محمدرضا ترحمی )

نحوه‌ انجام جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو ، تحت بی حسی موضعی انجام می شود ؛ بنابراین بیماران در حین انجام آن دردی را احساس نمی کند.

طول ، ناحیه و اندازه برش های مورد نیاز در جراحی زیبایی بازو ، به مقدار چربی های اضافی بازو بستگی دارد.

در حالت کلی ناحیه ایجاد برش های مورد نیاز جهت انجام جراحی بازو ، در داخل بازو و در پشت بازو می باشد و معمولا از ناحیه زیر بغل ایجاد شده و تا بالای آرنج امتداد می یابد.

پس از ایجاد برش های مورد نیاز ، جراح پلاستیک اقدام به برداشتن چربی های اضافی بازو کرده و پس از اتمام انجام اصلاحات مورد نیاز برش ها را بخیه می زند.

مدت زمان انجام جراحی براکیوپلاستی

مدت زمان مورد نیاز جهت انجام جراحی زیبایی بازو ، بسته به وسعت عمل بازو متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی گفته می شود که عمل جراحی براکیوپلاستی حدودا دو ساعت به طول می انجامد.

کاندیدهای جراحی زیبایی بازو
اشخاصی که بازو آن ها پوست بسیاری دارد.
افرادی که بازوی آن ها بیش از حد بزرگ می باشد.
کسانی که اضافه وزن نداشته اما بازو آن ها بزرگ می باشد.
اشخاصی که از نظر روحی و جسمی در سلامت کامل قرار دارند.
افرادی که انتظارات واقع‌ بینانه از جراحی زیبایی بازو دارند.
عوارض جراحی زیبایی بازو

عمل جراحی براکیوپلاستی ، جراحی ساده و سبک بوده و با انجام آن خطری بیماران را تهدید نمی کند ؛ اما در صورتی که جراحی بازو توسط جراح بی تجربه انجام گیرد که توانایی برطرف کردن مشکلات احتمالی در حین انجام عمل بازو را نداشته باشد احتمال بروز مشکلاتی هم چون خون ‌ریزی ، عفونت ، افزایش طول دوره نقاهت ، تجمع مایع و خون در زیر پوست ، آسیب دیدگی اعصاب ، بی ‌حسی ، درد شدید ، تورم و کبودی شدید و غیره در بیماران وجود دارد ؛ بنابراین در حین انتخاب جراح پلاستیک جهت انجام جراحی بازو بسیار دقت کنید ، چرا که نتیجه این عمل زیبایی بسته به میزان تجربه و مهارت جراح بینی متفاوت می باشد.

لازم به ذکر است در بسیاری از مواقع بیماران نیاز به انجام جراحی ترمیمی نیز پیدا می کنند.

هزینه عمل جراحی بازو

هزینه جراحی زیبایی بازو ، با توجه به پارامترهای گوناگونی متغیر می باشد به همین علت بیماران باید جهت اطلاع از قیمت عمل زیبایی بازو به جراح و متخصص پلاستیک مراجعه کنند ، پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه جراحی براکیوپلاستی آنان مشخص می گردد.