22 آوریل 2019
آوریل 22, 2019

جراحی بینی نیمه فانتزی

0 دیدگاه

جراحی بینی نیمه فانتزی

منظور از جراحی بینی نیمه فانتزی ایجاد بینی نیمه فانتزی ، ضمن حفظ تناسب بینی با سایر اجزای صورت می باشد. بینی نیمه فانتزی نسبت به بینی طبیعی کمی سر بالا بوده و قوس پشت بینی هم کمی بیشتر از بینی طبیعی می باشد. ( جراح بینی تهران )

از مشخصات ظاهری بینی نیمه فانتزی می توان به کوچک شدن بینی متناسب با سایز چهره ، فرم دهی نوک بینی و قوس کم بر روی بینی اشاره نمود.

پس از جراحی بینی طبیعی ، جراحي بيني نيمه فانتزي ایده آل ترین فرم برای بینی می باشد.
بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی بهتر است توسط یک جراح بینی با تجربه و ماهر انجام شود.

زیرا در صورتی که تغییرات ایجاد شده بیش از حد باشد بینی حالت سرسره ای پیدا می کند که متناسب با هیچ چهره ای نمی باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی
اصول مهم در جراحی بینی نیمه فانتزی

در جراحي بيني نيمه فانتزي ، حفظ عملکرد طبیعی بینی در اولویت کار قرار دارد. لذا جراحی بینی باید به گونه ای انجام گیرد که برداشت استخوان و غضروف از بینی به بافت های داخلی بینی آسیب وارد نکند و کوچک کردن بیش از حد سوراخ های بینی سبب بروز اختلالات تنفسی و ایجاد جای زخم بعد از جراحی بینی نشود.

کوچک نمودن بینی صرفا به معنای زیبایی بینی نمی باشد و در صورتی که بینی بیش از اندازه کوچک شود و هماهنگی آن با دیگر اجزای صورت به هم بخورد زیبایی چهره فرد را دچار مخاطره خواهد نمود.

در جراحي بيني نيمه فانتزي ، پوست و غضروف بینی بسیار حائز اهمیت می باشد. یعنی باید انعطاف لازم برای قوس دادن متوسط به بینی را داشته باشد.

قاعدتا در بینی های گوشتی که دارای پوست ضخیم هستند به دلیل اضافه آمدن پوست بینی و ایجاد فضای اضافه در زیر پوست ( dead space ) که منجر به ایجاد گوشت اضافه می گردد و با گذشت زمان سبب ایجاد افتادگی در نوک بین می گردد امکان کوچک کردن بیش از حد بینی وجود ندارد..
نتایج جراحی بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی زنانه و کمی قوس دار بودن بینی در خانم ها باعث زیبایی بینی می شود ، اما بینی نیمه فانتزی مردانه و قوس دار بودن بینی در آقایان بایستی به کمترین میزان باشد زیرا بالا بردن بیش از نوک بینی در آقایان ، سبب ایجاد بینی زنانه و غیر متعارف می شود.